Moc Polskiej

Gwarancji

Eco Rachunek

Finances

Complete

Słoneczny

Bonus

Solar Service

Care

Customer

Care

Ogólnopolski Projekt Fotowoltaiczny
Słoneczne Wsparcie

Ogólnopolski Projekt Fotowoltaiczny Słoneczne Wsparacie

Przeznaczony jest dla osób
indywidualnych które chcą w ekologiczny
sposób zmniejszyć rachunki za prąd.

Przeznaczony jest dla osób indywidualnych które chcą w ekologiczny sposób zmniejszyć rachunki za prąd.

Moc Polskiej Gwarancji

Zyskaj najwyższą jakość, sprawdzonego dostawcę i dostęp do sieci serwisów na terenie całego kraju. Instalacje realizujemy na panelach od wiodącego na rynku polskiego producenta – Selfa S.A. , którego jesteśmy Partnerem Generalnym. Korzystając z polskich paneli fotowoltaicznych zyskujesz realną gwarancję do 30 lat na uzysk z Twojej ekologicznej instalacji.

Eco Rachunek

Za jego pomocą sfinansujesz zakup swojej Słonecznej Elektrowni. Zamiast płacić za prąd, przez 7 lat spłacaj swoją instalację Eco Rachunkiem. Przez okres spłaty unikniesz podwyżek cen prądu, a następnie przez kolejne minimum 30 lat masz prąd za darmo. Zamień swój coraz droższy rachunek za prąd na Eco Rachunek i to bez konieczności angażowania swoich środków finansowych.

Complete Finances

Dotychczasowym rachunkiem za prąd spłacisz swoją instalację. Nie potrzebujesz własnych środków – gdy zakwalifikujesz się do projektu Słoneczne Wsparcie zmienimy Twój rachunek za prąd na Eco Rachunek. Przez 7 lat zyskujesz na braku podwyżek cen prądu, a po 7 latach, przez kolejnych 30 lat masz prąd gratis.

Słoneczny Bonus

Stań się częścią Zielonej Rewolucji i zyskaj należne Ci za to profity. Słoneczny Bonus to innowacja w świecie poleceń. Zarabiasz na poleceniach, które przekazałeś nam Ty, Twoi znajomi, oraz znajomi Twoich znajomych. Zwiększaj swój dochód nie wychodząc z domu.

Solar Service Care

Korzystaj z naszej 15- letniej opieki nad Twoją instalacją. Uzyskaj dostęp do Panelu Zarządzania Zieloną Energią i dowiedz się jak skuteczna jest Twoja Słoneczna Elektrownia. Widzimy jak funkcjonuje Twoja instalacja. Możesz mieć pewność, że czuwamy nad jej prawidłową pracą. Przez 15 lat regularnie czyścimy Twoje panele i dokonujemy przeglądu całej instalacji.

* pakiet dostępny w ramach rocznego abonamentu

Customer Care

Uzyskaj pełną opiekę i wsparcie naszego działu Back Office począwszy od procesu realizacji Twojej Słonecznej Elektrowni, skończywszy na skutecznym jej zgłoszeniu do Zakładu Energetycznego i pomocy w uzyskaniu należnych Ci dotacji. Wspieramy Cię na każdym etapie procesu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do umówienia spotkania z naszym przedstawicielem.

  56 657 92 11

  Św. Józefa 12, 87-100 Toruń Polska

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Zapraszamy do umówienia spotkania z naszym przedstawicielem.

   56 657 92 11

   Św. Józefa 12, 87-100 Toruń Polska

   ©ARCmedia2021