O nas

 SUN FAMILY

Te dwa słowa doskonale oddają zarówno ducha jak i charakter naszej firmy.
Główne wartości, którymi powinniśmy kierować się w życiu.
Dlaczego SUN i dlaczego FAMILY?

Rodzinne Słońce... 

... to jest to czego pragniemy w każdym aspekcie naszego życia.
Chcemy żyć, w harmonii ze sobą i ze światem, który nas otacza.
Chcemy dobrych relacji w rodzinie i chcemy dobrego,
przyjaznego miejsca do życia.

Przynajmniej w realizacji niektórych z tych pragnień
jesteśmy w stanie pomóc.

Tak jak patron miasta, z którego się wywodzimy, tak i my zajmujemy się słońcem. Nie musimy już udowadniać, iż to Ziemia się kręci wokół niego. Za to wkładamy wiele wysiłku w to, żeby rozpowszechnić rolę słońca w produkcji prądu i jego wpływu na nasze rachunki.

Słoneczna Ekipa tworząca Sun Family realizuje tą misje od 2015 roku pracując w różnych organizacjach zajmujących się tą tematyką.

W 2019 roku udało się nam połączyć siły w jeden organizm tworząc Sun Family. Wszystko po to aby jeszcze sprawniej wykorzystać moc naszych doświadczeń i dostarczyć Państwu rozwiązań, które przyczynią się do pełniejszego wykorzystania potencjału słońca i będą przyjazne Środowisku i Państwa Kieszeni.

Władze spółki:

Prezes Zarządu - Cezary Dembski

Przez wiele lat kierował dużymi organizacjami sprzedaży B2C. Tworzył, nadzorował i zarządzał bezpośrednio jak i pośrednio wieloma szczeblami organizacji, zajmując się również coachingiem wewnątrz i na zewnątrz organizacji w zakresie niezbędnym do poprawy osiąganych wyników sprzedaży.

W 2015 roku związał się z rynkiem OZE i od początku 2017 roku został Dyrektorem Sprzedaży w Columbus Energy S.A gdzie był odpowiedzialny za wyniki sprzedaży podległych doradców energetycznych.

Po rezygnacji z zajmowanego stanowiska, w 2018 roku podjął się zadania tworzenia od podstaw zespołu w Projekcie Home Solar IKEA realizowanym przez firmę Geo Solar z Warszawy, zostając Dyrektorem Sprzedaży.

W 2019 roku został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Sun Family otrzymując misje stworzenia firmy kierującej się ekologicznymi wartościami obejmującej swoim zasięgiem cała Polskę.